Otomatik Garaj Kapısı

Teknoloji ile birlikte hayatımıza giren otomasyon, hayatımızın her alanında karşımıza çıkmakta ve günlük yaşamlarımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Bunlardan bir tanesi de araçlarımızı park ettiğimiz ve güvenliğini sağlayan garaj kapılarıdır. Geçmişte manuel olarak ekstra çaba sarf ederek açıp kapattığımız garaj kapılarının yerini artık otomatik garaj kapısı modelleri aldı.

Bir kumanda yardımı ile tek bir tuş ile daha siz karşıdan gelirken açılan garajlar, aracınızdan inmenize gerek bırakmamakta ve raht bir park keyfi yaşatmaktadır. Seksiyonel Garaj Kapısı, Endüstriyel Garaj Kapısı, Motorlu Garaj Kapısı olarak da adlandırılan, değişik açılarda açılıp kapanan bu kapılar aynı zamanda Manuel Gaeaj Kapısı olarak da kullanılmaktadır.

Elektrik kesintilerinde yada her hangi bir arıza durumunda Mekanik Garaj Kapısı olarak da kullanılan bu sistemler, araç güvenliğinizi sağladığı gibi estetik görünümü ve dekoratif yapısı ile binalarınıza hoş bir hava da katmaktadır. Otomatik Garaj Kapısı Firmaları içerisinde; Kaliteli Garaj Kapısı Olanağını, Ucuz Otomatik Garaj Kapıları fırsatı ile sunan firmamız, Otomatik Garaj Kapısı Fiyatları ve Otomatik Garaj Kapısı Modelleri ile kendisini kanıtlamış ve liderliğe koşan kuruluşlardan bir tanesi olmayı başarmıştır.
Kumandalı, butonlu, şifreli giriş, kartlı giriş şekillerinde çalışma yeteneğine sahip olan bu kapı sistemleri; Isı izolasyonlu, lamine veya polikarbonat cam pencere seçenekleri, yaya geçiş kapıları özellik ve seçeneklerine sahiptir.